Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Commedia dell´arte I, signováno a datováno vpravo dole Tichý 43, vlevo dole značeno slepotiskovým razítkem ELK, suchá jehla/papír, 29,5 x 39 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |